Kameralne Banino


Kameralne Banino

To zupełnie nowe, pełne zieleni, ogrodzone osiedle domów bliźniaczych, zapewniające swoim mieszkańcom prawdziwie kameralną przestrzeń, niezbędną do komfortowego życia. Obszar Kameralnego Banina tworzy obecnie pięć etapów inwestycji realizowane przy ulicy Bajecznej oraz Księżycowej. Pierwszy, to gotowe już osiedle zaledwie ośmiu domów w zabudowie bliźniaczej, które szybko zyskało uznanie klientów.

Wszystkie domy etapu I zostały sprzedane. Obecnie realizowane są jednocześnie drugi, trzeci oraz czwarty etap, w którym do sprzedaży przeznaczono kolejno 4, 6 oraz 22 domy bliźniacze, w otoczeniu których znajdziemy gwarancję spokojnego sąsiedztwa. Wybierz dom odpowiedni dla Ciebie. Otoczone ciszą i zielenią domy zaprojektowano w niezwykle przemyślany sposób, czyniąc je jednocześnie eleganckimi z zewnątrz i przytulnymi w środku.

Do budowy wykorzystano trwałe i solidne materiały doskonałej jakości. Kameralne Banino to nietuzinkowa propozycja dla osób, które cenią sobie możliwość zamieszkania w wygodnym domu z ogrodem, a jednocześnie istotna dla nich jest bliskość Trójmiasta i bezproblemowy dojazd do Gdańska, Gdyni czy Sopotu. Do każdego z domów przynależy zielony, niezwykle łatwy do zaaranżowania ogród, umożliwiający relaks niezależnie od pory roku.

Liczba znalezionych ofert: 0